Mesaj gönder
SHANGHAI RONGYAO ARAÇ CO

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa

Shanghai Rongyao Vehicle Co.,Ltd

Shanghai Rongyao Vehicle Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Shanghai Rongyao Vehicle Co.,Ltd Shanghai Rongyao Vehicle Co.,Ltd Shanghai Rongyao Vehicle Co.,Ltd Shanghai Rongyao Vehicle Co.,Ltd Shanghai Rongyao Vehicle Co.,Ltd Shanghai Rongyao Vehicle Co.,Ltd Shanghai Rongyao Vehicle Co.,Ltd Shanghai Rongyao Vehicle Co.,Ltd
Shanghai Rongyao Araç Co, Ltd Shanghai Rongyao Araç Co, Ltd Shanghai Rongyao Araç Co, Ltd Shanghai Rongyao Araç Co, Ltd Shanghai Rongyao Araç Co, Ltd Shanghai Rongyao Araç Co, Ltd Shanghai Rongyao Araç Co, Ltd Shanghai Rongyao Araç Co, Ltd
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : Rongyao
No. Çalışanları : 300~500
Yıllık satış : 20 Million-25 Million
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 90% - 100%
Shanghai Rongyao Araç Co, Ltd. Motosiklet, Üç Tekerlekli Motosiklet, Go-Kart, ATV, Dirt Bisikletleri, Ticari Araçlar, scooter ve benzeri araştırma ve sömürü, üretim ve pazarlamayı birleştiren orta ölçekli ve kapsamlı bir üretim şirketidir.

Tecrübeli teknik mühendisler ve birçok uzun vadeli güvenilir çalışan, güvenilir kalite ve rekabetçi fiyat sağlayan etkin güvencelerdir. Şirketimiz her zaman en tercihli fiyat, en verimli operasyon ve en özenli hizmet konusunda ısrar eder. Amerikan şirketinin uzun vadeli tedarikçisi oldu.


Ürünlerimiz ABD, Europ ve dünyadaki diğer birçok ülke veya bölgeye ihraç edilmiştir.

Yüksek bir başlangıç ​​noktasına yerleştirerek, ürünlerin yapısını ayarlamak ve mükemmelleştirmek için sürekli olarak yeni teknolojiyi takip edip tanıtıyoruz. Ayrıca, temel yönetimin içinde sürekli olarak güçleniyor ve ürün kalitesini garanti altına almak ve yeni pazardan yararlanmak için yeni yetenekler sunuyoruz.

“Bugün saygılar geri kalmışlıktır” --- Rongyao'ya geleceği inovasyon yapmaya çağırıyor. Geleceğe bakmak, güven ve desteğiniz bizim en büyük motivasyonumuz olacaktır. Desteğiniz ve sevginiz için sizlere daha kaliteli hizmet sunacağız.

İletişim bilgileri
Shanghai Rongyao Vehicle Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Jackycai

Tel: 0086-13761175834

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin